Вибрати За

Романівське районне управління Держпродспоживслужби пішло на карантин через COVID-19 у працівниці

Романівське районне управління Держпродспоживслужби пішло на карантин через COVID у однієї з працівниць.

Як повідомив Твій Романів Володимир Стаднік, керівник управління, на разі функції їхнього закладу в Романівському районі здійснюватиме Чуднівське районне управління Держпродспоживслужби, яке, в тому числі, здійснюватиме заходи з перевірки закладів на дотримання карантину.

Координує діяльність чуднівських колег Володимир Стаднік, тож з питаннями, які виникають до управління, можна звертатися за його тел: 096-351-26-29

Нагадаємо, 22 червня у 56-річної жительки Романова виявили COVID-19. Жінка – працівниця Романівського районного управління Держпродспоживслужби, брала участь у складі мобільних бригад, які перевіряли заклади району на дотримання правил карантину. Нині всі працівники Романівського районного управління Держпродспоживслужби на карантині, всі пройдуть ПЛР-тестування і вийдуть на роботу лише після отримання результатів.

Як повідомляв раніше Твій Романів, на карантин була зачинена Романівська селищна рада, одна з працівниць якої захворіла на COVID-19, але ПЛР-тести у інших працівників не виявили цю недугу, тож заклад відновив роботу. Також на карантин були зачинені три відділення Романівської ЦРЛ, нині свою роботу відновило терапевтичне відділення, від 25 червня розпочне працювати дитяче відділення і на черзі – завершення карантину в хірургічному відділенні.