Вибрати За

Романівська та Миропільська гімназії отримають державні субвенції в рамках проєкту «Спроможна школа для кращих результатів»
На сайті МОН оприлюднені результати стосовно переможців проєктів  «Спроможна школа для кращих результатів».

Про це Твій Романів повідомили у відділі доходів, економічного розвитку та інвестицій фінансового управління Романівської селищної ради.

Зокрема з двох поданих заявок – одна отримала схвалення і на її реалізацію виділили кошти – 774221 грн. 20%, а це 193555 грн, має співфінансувати Романівська селищна рада

Як пояснила очільниця відділу освіти Оксана Гаврилова, кошти витратять на облаштування нового освітнього простору у кабінеті фізики Романівської гімназії. Зокрема придбають комплект мультимедійного обладнання – інтерактивні панелі та ноутбук, хвильову ванну, маятник Максвела, трибометр, камертони на резонуючих ящиках, барометр-анероїд, набори для вивчення електрики та електродинаміки, електростатики, електромагнетизму, прилад для демонстрації атмосферного тиску, лабораторні набори, тощо. Також в кабінеті №27 зроблять ремонт.

В оприлюдненому переліку закладів, які отримають кошти за проєктом  «Спроможна школа для кращих результатів» є й Миропільска гімназія.

1 608920 грн отримає миропільський заклад на капітальний ремонт спортивної зали гімназії. Миропільська селищна рада також співфінансуватиме проведення робіт.