Вибрати За

Романівська селищна рада та антикризовий штаб просять жителів оплатити рахунки за спожиті послуги РКП «Сервіс»

 З огляду на військові дії в нашій країні населення селища Романів та громади значно збільшилось за рахунок евакуйованих, внутрішньо переміщених  осіб, біженців. Відповідно в рази зросли показники водоспоживання, водовідведення, утворення відходів.

Щоденно з невеликих запасів за рахунок селищного бюджету та допомоги кількох потужних підприємств Романова здійснюється забезпечення населення необхідними послугами – вивезення сміття, аварійно-ремонтних робіт водогонів, тощо. Однак проблема посилюється тимчасовим дефіцитом паливно-мастильних матеріалів та зростанням цін на них. Антикризовий штаб створив систему водозабезпечення та водовідведення на випадок відключення електропостачання.Разом з тим проблема збільшення споживання комунальних послуг посилилася проблемою неплатежів. Оплата за надані послуги РКП «Сервіс» суттєво зменшилася. А це не лише оплата енергоносіїв, а і оплата і без того мізерної заробітної плати тих, хто щоденно, незалежно від погоди і політичної ситуації роблять ваш побут комфортним.

Селищна рада, антикризовий штаб звертається до мешканців Романова, підприємств та організацій невідкладно оплатити спожиті послуги для РКП «Сервіс»!

Разом ми сила! Разом ми переможемо!