Вибрати За

Романівська селищна рада скликає позачергову сесію

На офіційному сайті Романівської селищної ради оприлюднене розпорядження селищного голови про скликання позачергової сесії Романівської селищної ради.

Сесія відбудеться 18 лютого о 10.00.

На сесію винесуть всього два питання:

  • Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Романівської селищної ради за 2021 рік.
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік.Зокрема в проекті рішення вказано, що планується спрямувати на проведення витрат 2 629 877 гривень вільних залишків бюджетних коштів загального фонду бюджету селищної територіальної громади, а також 1 064 000 гривень залишків бюджетних коштів спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади.

Також планується «встановити профіцит загального фонду бюджету селищної територіальної громади у сумі 2 644 280 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)». Тобто ці кошти будуть спрямовані на капітальні видатки, а це зазвичай будівництво, капремонт, тощо.

Тож на позачерговій сесії депутати розподілять вищевказані кошти, зокрема, попередньо, на оплату газу, капітальне будівництво, придбання техніки, тероборону,  тощо.

Нагадаємо, чергова сесія має відбутися всього за тиждень – 25 лютого.