Вибрати За

Романівська селищна рада оприлюднила список претендентів на посади старост




На сайті Романівської селищної ради оприлюднений проект рішення сесії, щодо затвердження на посади старост Романівської селищної ради.

Згідно з цим проектом на посади старост претендують:

  • Биківського старостинського округу –  Романчука Олександра Анатолійовича;
  • Булдичівського старостинського округу –  Руденка Ярослава Олександровича;
  • Вільшанського старостинського округу  – Колотюка Петра Яковича;
  • Врублівського  старостинського округу –  Якимчук Тетяну Володимирівну;
  • Гордіївського старостинського округу –Войцехівську Олену Володимирівну;
  • Ольшанського старостинського округу –  Голумбйовського Вадима Павловича;
  • Прутівського старостинського округу –  Терещука Олександра Григоровича;
  • Романівського  старостинського округу –  Жовтун Олександра Леонідовича;
  • Соболівського старостинського округу  – Моравську Ірину Едуардівну;
  •  Старочуднівськогутянського старостинського округу –  Кліменчук Світлану Володимирівну;
  • Червонохатківського старостинського округу-  Окаєвич Галину  Павлівну.

Остаточне рішення щодо призначення старост прийматимуть депутати селищної ради на сесії 26 січня.

Старостинські округи Романівської ОТГ

  1. Биківський старостинський округ  з центром в сел. Биківка, що складається з сіл Биківка, Товща, Сарнівка;
  2. Булдичівський старостинський округ з центром в с. Булдичів, що складається з сіл Булдичів, Шевченко;
  3. Вільшанський старостинський округ з центром в с. Вільха, що складається з сіл Вільха, Мала Токарівка;
  4. Врублівський старостинський округ з центром в с. Врублівка, що складається з сіл Врублівка, Корчівка;
  5. Годиський старостинський округ з центром в с. Годиха, що складається з сіл Годиха, Межирічка, Микільськ;
  6. Гордіївський старостинський округ з центром в с. Гордіївка, що складається з села Гордіївка;
  7. Камінський старостинський округ з центром в с. Камінь, що складається з сіл Камінь, Химрич;
  8. Ольшанський старостинський округ з центром в с. Ольшанка, що складається з сіл Ольшанка, Ульянівка, Цеберка, Бубни, Голубин, Нивна, Яблунівка;
  9. Прутівський старостинський округ з центром в с. Прутівка, що складається з сіл Прутівка, Білки, Жовтий Брід, Костянтинівка, Новопрутівка, Новохатки;
  10. Романівський старостинський округ з центром в с. Романівка, що складається з сіл Романівка, Мані, Разіне, Хижинці, Раці;
  11. Соболівський старостинський округ з центром в с. Соболівка, що складається з села Соболівка, Вила;
  12. Старочуднівськогутянський старостинський округ з центром в с. Старочуднівська Гута, Сульжинівка;
  13. Червонохатківський старостинський округ з центром в с. Червоні Хатки, Залужне;
  14. Ягодинський старостинський округ з центром в с. Ягодинка, Лісна Рудня, Борятин, Іванівщина;
  15. Ясногородський старостинський округ з центром в с. Ясногород, Садки, Монастирок, Гвіздярня, Тевеліївка, Синява.