Вибрати За

Романівська поліція проводить акцію “Безпечне шосе”

Працівники сектору реагування патрульної поліції Романівського відділення поліції до 30 серпня включно проводитимуть комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності в рамках всеукраїнської акції “Безпечне шосе”.

Зокрема в поліції зазначають, що влітку завжди збільшується потік транспорту, адже люди виїжджають на відпочинок, планують багато справ і відповідно багато переміщаються, їздять в гості до родичів, тощо. В цей час, як і завжди, треба ретельно дбати про дотримання правил ПДР, особливо звертаючи увагу на швидкість руху і враховувати погодні умови. Слід пам’ятати, що влітку на вулиці багато дітей, деякі взагалі без нагляду, тож можуть раптово вибігти на проїжджу частину.

Також поліцейські частіше проводитимуть рейди у вихідні і святкові дні, виявляючи наявність водіїв на підпитку за кермом.

Працівники сектору реагування патрульної поліції звертають увагу жителів району на те, що кермувати транспортом повинні особи, які мають на те законне право: досягнувши відповідного віку і отримавши посвідчення на право керування.

У Романівському районі почастішали випадки, коли за кермом гинуть мотоциклісти, часто досить юні. Поліцейські акцентують увагу водіїв таких транспортних засобів на беззаперечне дотримання вимог ПДР, обов’язкову наявність шолому і особливо врахування погодніх та дорожніх умов.

Окремо поліція звертається до велосипедистів – пам’ятайте, ви повноцінні учасники дорожнього руху і маєте дотримуватись ПДР. Не можна їздити як вам заманеться, повертати куди і коли схочеться, їхати у кілька паралельних рядів – таким чином ви провокуєте аварійні ситуації і за це ви несете відповідальність перед законом.