Вибрати За

Романівська лікарня придбала переносний апарат ШВЛ
18 грудня Романівська лікарня отримала новий апарат ШВЛ.

Про це Твій Романів повідомила директорка закладу Ірина Серт.

Це вже шостий апарат ШВЛ, який є в комплектації Романівської лікарні. Раніше – у жовтні – лікарня придбала ще один апарат, інші 4 були в наявності в закладі ще до початку пандемії, вони – старіших модифікацій.

Вартість нового апарату ШВЛ – 426 тис. грн. Його лікарня придбала за кошти, отримані від НЗСУ за програмою медичних гарантій

Як пояснила Ірина Серт, новий апарат ШВЛ має суттєві переваги, адже він мобільний. Його можна швидко перенести в необхідне місце. Спеціально для його використання лікарня придбала 5-літровий кисневий балон, тобто апарат не залежатиме від точок подання кисню. Апарат може одночасно контролювати багато клінічних показників хворого, програмне забезпечення дає можливість індивідуальних налаштувань залежно від потреб і стану хворого.

Крім того лікарня придбала два монітори з функцією капнографії. Як пояснив лікар Олег Пащинський, монітори використовуються при проведенні вентиляції легень – вони приєднуються до апаратів ШВЛ та вимірюють вміст CO2 на видиху, таким чином забезпечують контроль газообміну під час вентиляції.