Вибрати За

Романівська лікарня надає послуги медичної реабілітації для дітей та дорослих

У Романівській лікарні з жовтня працює відділення медичної реабілітації та фізіотерапії.

“У жовтні 2021 року з НСЗУ було заключено договори на медичну реабілітацію дорослих і дітей від трьох років з ураженням нервової системи і медичну реабілітацію дорослих та дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату. Це стало можливим після проведення закупівлі необхідного реабілітаційного обладнання, навчання медичного персоналу. Послуги, за направленням сімейного лікаря, невролога та ортопеда, надаються безкоштовно”, – розповіла Ірина Серт, директорка КНП “Романівська лікарня”.У відділенні медичної реабілітації та фізіотерапії на початку грудня встановлена спеціалізована медична кабіна для роботи із захворюваннями опорно-рухового апарату, порушеннями амплітуди та сили руху організму. Тут проводять реабілітацію після інсульту, інфаркту, після травм, при остеохондрозі, ДЦП, тощо.

У відділенні також є вертикалізатор для корекції постави, вирівнювання спастичних вигинів нижніх та верхніх кінцівок, пояси для пересадки і транспортування хворих, реабілітаційні східці для відновлення навичок ходіння, дошка Євмінова, інші засоби реабілітації.

У відділенні проводять електропроцедури та послуги теплолікування, лікувальні масажі, фізкультуру, ерготерапію (відновлення повсякденних навичок).