Вибрати За

Романівська ДПІ повідомляє: з 1 вересня можна одноразово легалізувати незаконні доходи – зарплати в конвертах, прибуток від нелегальної підприємницької діяльності, кошти, отримані за обміном криптовалют
З 1 вересня 2021 року стартує одноразове добровільне декларування активів, з яких не були сплачені належним чином податки.

У Романівській державній податковій інспекції звертають увагу жителів Романівської та Миропільської громад, що добровільне декларування активів дозволить уникнути відповідальності за попередньо незаконно отримані доходи, сплатити з них податки і в подальшому працювати в легальному полі.

Як зауважив Михайло Никодюк, начальник Романівської ДПІ, легалізація доходів стосується не лише магнатів та олігархів, як зазвичай думають пересічні жителі громади. Це питання стосується і осіб, які отримували зарплати в концертах; нелегально працювали на підприємствах; займалися підприємницькою діяльністю, не будучи зареєстрованим як підприємець; отримували доходи від продажу криптовалюти і не сплачували податки; приховували від оподаткування іноземні доходи, тощо.

До подання одноразової декларації платник має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках в банках України.

З особливостями подання декларації можна ознайомитися у презентації за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/rozyasnennya-dlya-platnikiv/prezentatsii/488597.html.