Вибрати За

Романівська громада відправила у деокуповані населені пункти Харківщини фуру харчів та одягу

30 вересня з Романова на деокуповану Харківщину відправили гуманітарну допомогу. Фуру харчів та одягу для постраждалих міст та сіл зібрали жителі усієї Романівської громади, байдужим не зосталось жодне село.

«До нас звернувся військовий, який нині знаходиться на Харківщині, з проханням допомогти місцевому населенню. Внаслідок російської агресії жителі сіл та міст сильно постраждали і нині потребують найнеобхіднішого – їжі та теплого одягу. Романівська громада на це прохання вкотре показала свою силу і згуртованість, дуже гарно попрацювали старости зі своїми жителями і вже за кілька днів ми зібрали все необхідне. Наші люди – надзвичайно потужна сила! Везли одяг, ковдри, овочі, консервацію. Хто машинами, хто підводами. Несли навіть у проливний дощ, промокнувши до нитки. І ось сьогодні ми вже завантажили повнісіньку фуру і думаю наступного тижня відправимо ще одну», – зазначив Юрій Чумаченко, в.о. романівського селищного голови, секретар Романівської селищної ради.

Старости округів Романівської громади в свою чергу також висловлюють подяку жителям сіл та селищ, адже люди вкотре довели, що готові допомагати навіть останнім, що мають.

У фуру, яка попрямує на Харківщину, 30 вересня завантажили теплий одяг для дорослих та дітей, іграшки, ковдри, дитяче харчування, картоплю, моркву, буряки, цибулю, борошно, цукор, напої, консервацію та соління, солодощі – загалом тонни продукції. Аби все це швидко завантажити та не давати надмірного фізичного навантаження на працівників селищної ради, Вівад 09 та Ігор Ходак надали потужний навантажувач, хоча і йому, аби скласти весь обсяг вантажу, довелося попрацювати не одну годину.

«Щиро дякую кожному жителю Романівської громади, який долучився до цього збору. Саме завдяки таким людям з великим серцем наша Україна – сильна і незламна.  Вірю, що в нашій країні якнайшвидше настане мир і прийде довгождана Перемога! Дякую усім вам!», – зауважив Юрій Чумаченко.