Вибрати За

Романівська бібліотека для дорослих переїжджає в інше приміщення
Тендітні жінки, працівниці сфери культури, біля будинку дитячої творчості вивантажують з трактора перев’язані мотузками книги і несуть сходами важку ношу на другий поверх, де складають в кутку великої зали.

Таку картину застав Твій Романів сьогодні біля Будинку дитячої творчості – колишнього приміщення Романівської селищної ради.

“За дорученням селищного голови Романівська бібліотека для дорослих змінює адресу…”, – прокоментувала ситуацію начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тетяна Кучинська.

Для бібліотеки поки виділили один великий зал, два невеличких кабінети, один з яких поки без ремонту і з цвіллю на стінах, а також гараж. Загалом бібліотечні працівники мають перевезти 90 стелажів, 25 тисяч книг, меблі та комп’ютерну техніку в приміщення вдвічі менше, ніж попереднє.

Як пояснив Сергій Дзензелівський, директор бібліотеки для дорослих, в селищній раді пообіцяли в подальшому надати ще кілька приміщень у цій же будівлі, які б задовольнили потреби бібліотеки.

Нагадаємо, у це ж приміщення у лютому переїхав будинок дитячої творчості – гуртківці займають все праве крило першого поверху та кілька кабінетів другого поверху. На першому поверсі знаходиться відділ вДРАЦС і зал урочистих подій. На другому поверсі також розміщена бібліотека для дітей.