Вибрати За

Під час сесії Романівської селищної ради депутатка демонстративно покинула засідання
26 лютого відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

На початку сесії депутати проголосували за дострокове припинення повноважень депутата Олександра Хоміченка, визнали повноваження двох нових депутатів – Івана Кіндрука та Ірини Топінко.

Депутати затвердили кандидатуру першого заступника Романівського селищного голови, ним став Володимир Рибак, який до цього очолював відділ соціального захисту населення Романівської селищної ради.

На сесії обрали нового голову постійної комісії з гуманітарних питань – нею стала депутатка Ірина Серт.

Депутати затвердили Статут Романівської селищної ради. Внесли зміни у бюджет, зокрема передали видатки на головного розпорядника коштів – 6220884 грн передали на юридичну особу – відділ соціального захисту та 9239978 грн на відділ культури, туризму, молоді та спорту.

Депутати затвердили ряд програм, але програму розвитку ЖКГ Романівської громади відклали на розгляд на наступних засідань.

Під час обговорення Програми забезпечення заходів щодо проведення призову громадян України на строкову службу, призову на військову службу за контрактом, призову на строкову службу осіб офіцерського складу та мобілізаційну підготовку військовозобов’язаних на території Романівської селищної ради на 2021-2022 роки виникла палка дискусія щодо сум фінансування на Романівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, а саме на проведення призову (медогляди, паливно-мастильні-матеріали, канцелярія). Під час дискусії депутатка Марія Сосновська заявила, що їй соромно, що депутати сперечаються через фінансування Романівського РТЦК та СП в час війни в країні і демонстративно покинула залу засідань.

Депутати проголосували за вищевказану програму.

Також депутати проголосували за створення робочої групи з розробки стратегії розвитку освіти Романівської селищної ради, затвердили положення про комісію з питань надання матеріальної допомоги, затвердили положення про структурні підрозділи Романівської селищної ради, рекомендували відділу культури, туризму, молоді та спорту провести конкурс на заміщення вакантної посади директора Романівського будинку культури.

У сесії взяли участь 21 депутат, відсутні були Гранківська Марина, Остапенко Юрій і Лесько Дмитро. Всі рішення депутати підтримали одноголосно, крім рішення “Про затвердження першого заступника”: Капінус Віктор проголосував проти, а Капінус Олексій Григорович – утримався.