Вибрати За

Пів тисячі тюльпанів подарували представники «СПІЛЬНО ТЕАМ» жителькам Романова
8 березня представники «СПІЛЬНО ТЕАМ» влаштували сюрприз-вітання жінкам Романова з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Акцію розпочали у лікарні: голова спілки Вікторія Михалевська та Василь Флуд вручили букети медикам, які  8 березня проводять на робочому місці. Медикам побажали міцного здоров’я, щастя, радості й позитиву.

Далі «СПІЛЬНО ТЕАМ» вирушили у центр Романова і дарували квіти жінкам-перехожим. Сюрприз вдався на славу: неочікувано подарованим букетам жінки відверто дивувались і щиро раділи. Хтось соромився, хтось не одразу розумів хто й чому дарує квіти, дехто з чоловіків із ревністю дивився на хлопців-дарувальників, які вручали квіти їхнім дамам, проте підозри швидко змінювались на прихильні усмішки. Багато жінок настільки були здивовані квіткам, що осипали хлопців щирими словами вдячності, хтось дякував навіть зі сльозами радості на очах. Хтось брав квіти і ніяковів, швидко прямуючи геть, хтось навпаки  висловлював вдячність і детально розпитував про організацію, що влаштувала сюрприз.

Тож підняти настрій романівчанкам команді «СПІЛЬНО ТЕАМ»  точно вдалося.

Представники громадської організації на чолі з Вікторією Михалевською вітають всіх прекрасних чарівних дам зі святом і зичать кожній із вас багато неочікуваних позитивних сюрпризів і насичених емоціями моментів у житті.