Вибрати За

Прокуратура через суд домоглася скасування рішення селищної ради про виділення землі депутатам

За позовами Новоград-Волинської місцевої прокуратури судом визнано незаконними та скасовано рішення сесій селищної ради Романівського району щодо надання двом місцевим жителям – депутатам цієї ради – дозволів на виготовлення проектів землеустрою для відведення у власність земельних ділянок (площею 0,25 та 0,14 га).

Про це 30 жовтня повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області

Установлено, що ці депутати, не повідомивши депутатський корпус про наявний у них конфлікт інтересів, проголосували на сесіях селищної ради за прийняття позитивних рішень щодо виділення собі земельних ділянок.

Такими діями депутати, а саме, голова селянського фермерського господарства та директорка комунальної установи з надання соціальних послуг порушили вимоги  ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Судом обох визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених  ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП та до кожного застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу на суму 3400 грн. З метою захисту інтересів територіальної громади та скасування неправомірних рішень сесій селищної ради, прокуратурою пред’явлено позови, які Романівським районним судом задоволено у повному обсязі.

Нагадаємо, у травні 2020 Твій Романів повідомляв про 3 постанови Романівського районного суду щодо депутатів Миропільської селищної ради, яких оштрафували за неповідомлення про конфлікт інтересів під час голосування за виділення земельних ділянок.