Вибрати За

Прокуратура через суд вимагає стягнути з підприємства понад 230 тис грн за непоставлений газ Миропільській селищній раді

Чуднівською окружною прокуратурою заявлено позов про стягнення з газопостачального приватного товариства понад 230 тис. грн за непоставлений природний газ, призначений для обігріву приміщень селищної ради.

Наразі Господарський суд Житомирської області у справі відкрив провадження.Цього разу відповідач у справі – газопостачальне підприємство, яке, відповідно до укладеного у січні 2018 року з Миропільською селищною радою договору, зобов’язалося поставити 90 тис. м3 природного газу на загальну суму понад 800 тис. грн.

Однак замість чіткого виконання взятих на себе зобов’язань, постачальник безпідставно, за відсутності коливання цін на ринку, неодноразово підвищував ціну на товар, зменшуючи об’єми поставленого газу.

Прокурори встановили, що підприємство неправомірно уклало до основного договору ще сім додаткових угод, завищивши ціну на газ на понад 65 %. Фактично кошти з бюджету отримало у повному обсязі, а селищній раді не поставило 36 тис. м3 природного газу на суму понад 230 тис. грн.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Нагадаємо, нещодавно прокуратура в суді стягнула з газопостачальної компанії 125 тис. грн з непоставлений газ Миропільській селищній раді у 2019 році.