Вибрати За

Прокуратура стягнула з газопостачальника 125 000 грн за непоставлений газ Миропільській селищній раді

Прокурори Чуднівської окружної прокуратури домоглися у суді стягнення з газопостачального приватного товариства коштів за непоставлений природний газ, призначений для обігріву приміщень селищної ради.

Йдеться про те, що закарпатське газопостачальне підприємство – переможець відкритого конкурсу – зобов’язалося, відповідно до укладеного з Миропільською селищною радою Житомирського району договору, поставити у 2019 році 86 тис. м3 природного газу вартістю майже 850 тис. грн.Проте постачальник умов договору не дотримався. І вже протягом зимового періоду безпідставно, за відсутності коливання цін на ринку, почав підвищувати ціну на природний газ, відповідно, зменшуючи об’єми постачання. Прокурори встановили, що підприємство, порушуючи вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», уклало три додаткові угоди до основного договору, неправомірно завищивши ціну на газ на понад 20 %.

Відтак недобросовісний постачальник не поставив селищній раді 15 тис. м3 природного газу вартістю понад 125 тис. грн, хоча кошти з бюджету отримав у повному обсязі.

Прокурори, на захист інтересів територіальної громади, заявили позов про стягнення з товариства зазначеної суми, який Господарський суд Закарпатської області задовольнив у повному обсязі.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури