Вибрати За

Прокуратура Житомирщини вимагає розірвати укладений з порушенням договір про будівництво басейну у Романові за 54,8 млн грн

Новоград-Волинська місцева прокуратура подала в суд позов через порушення процедур тендерної закупівлі на будівництво басейну в Романові і вимагає розірвати договір з підприємством.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Житомирської області. У повідомленні йдеться:

Господарський суд Житомирської області відкрив провадження у справі щодо визнання недійсним та скасування рішення тендерного комітету КУ «Романівська дитячо-юнацька спортивна школа» про визначення переможцем торгів товариства та визнання недійсним відповідного договору про закупівлю робіт на будівництво басейну за бюджетні кошти на суму 54, 8 млн грн.

Установлено, що процедура закупівлі проведена без погодження із Романівською районною радою, яка є засновником спортивної школи. Зокрема, сесією Романівської районної ради від 03.11.2017 відмовлено КУ “Романівська дитячо-юнацька спортивна школа” у наданні дозволу виступити замовником будівництва.

Крім того, комунальною установою визнано переможцем торгів на закупівлю робіт «Будівництво та облаштування фізкультурно-оздоровчого комплексу «Плавальний басейн» товариство, пропозиції якого не відповідали тендерній документації замовника. Такими діями порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».

На виявлене порушення Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, в інтересах держави, заявлено позов, який наразі перебуває на розгляді у Господарському суді Житомирської області.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Як повідомляє сайт Житомир.інфо, станом на лютий 2020 року, Романівська ДЮСШ здійснила три платежі і перерахувала на рахунки ТОВ «АртХаус» 2 млн 897,1 тис. грн авансу та виконаних робіт по будівництву плавального басейну