Вибрати За

Призив на строкову службу розпочнеться у квітні. Наказ військового комісара Романівського РВК

НАКАЗ

військового комісара  Романівського

районного військового комісаріату

22.02.2019 смт. Романів № 22

Про призов на строкову військову службу громадян України 1992 – 2001 років народження у квітні – червні 2019 року 

На пiдставi Закону України “Про військовий обов’язок i військову службу”, Указу Президента України від 30.01.2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році»,

НАКАЗУЮ:

  1. Провести в квітні – червні 2019 року призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі 1992-2001 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Медичний огляд призовників провести у березні 2019 року.
  2. Під час проведення призову громадян на строкову військову службу суворо дотримуватись вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом».
  1. Явці на призовну дільницю Романівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України чоловічої статі 1992-2001 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
  1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу та проживають в Романівському районі зобов’язані прибути до Романівського РВК за адресою: смт. Романів, вул. Медична 2, в зазначений день та час з документами, що вказані в повістках. Громадяни призовного віку, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов’язані з’явитися в районний військовий комісаріат до 25 квітня 2019 року або в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
  1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Романівського району, зобов’язані з’явитися у військовий комісаріат за місцем реєстрації для проходження призовної комісії, або прибути до Романівського РВК для постановки на облік призовників.
  1. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх до Романівського РВК.
  1. Головному спеціалісту відділення комплектування скласти плани проведення організаційних заходів щодо підготовки та проведення призову, скласти графік роботи призовних комісій.
  1. Наказ довести до керівників підприємств, установ, організацій, навчально – виховних закладів, населення району через засоби масової інформації та органи місцевого самоврядування.
  1. Контроль за виконанням даного наказу здійснюю особисто.

ТВО військового комісара Романівського РВК ст.лейтенант                                   Н.М.КОЗАЧОК