Вибрати За

Приватний кабінет УЗД в Романові: обстеження молочної та щитовидної залоз, органів черевної порожнини, нирок, простати. Працює і в пізній час, і у суботу

У Романові працює приватний кабінет УЗ-діагностики лікарки Ткачук Галини Олексіївни. Тут надають послуги з обстеження органів черевної порожнини, малого тазу, щитовидної та молочних залоз, нирок, сечового міхура. Проводять УЗ-діагностику розвитку плоду під час вагітності. Обстеження проводять абдомінально і трансвагінально.

Перевагою закладу, перш за все, є можливість здійснити діагностику у післяробочий час, адже багато пацієнтів не мають можливості піти з робочого місця, чекати в черзі, бігати між кабінетами за направленнями. Лікар Галина Ткачук приймає у своєму приватному УЗД-кабінеті з 18.00 до 20.00, здійснює обстеження і у суботу.

Для обстеження не потрібні електронні направлення від лікаря.

Ще однією перевагою є ціна.

Вартість обстеження:

  • Черевної порожнини – 200 грн
  • Нирок – 150 грн
  • Сечового міхура – 100 грн
  • Щитовидної залози – 200 грн
  • Молочної залози – 200 грн
  • Вагітних 1-2-3 триместрів – 200 грн
  • Простати – 200 грн
  • Органів малого тазу – 200 грн
  • Легень – 200 грн

Це дешевше, ніж у сусідніх райцентрах і в Житомирі.

Ну і, звісно, важливе значення має розташування. Галина Ткачук орендує кабінет у Романівській лікарні, тож не потрібно витрачати багато часу і коштів на добирання в обласний центр, всю діагностику можна провести безпосередньо у Романові.

Галина Ткачук здійснює обстеження на новітньому апараті Versana Essential, який виготовлений у 2020 році. Апарат має багато функціональних можливостей, максимально виключає можливість помилки «людського фактору».

Сама ж лікарка має значний стаж у роботі з УЗД. У Романові її добре знають багато породіль, які здійснювали обстеження вагітності у Галини Ткачук.

За останні кілька років лікарка пройшла додаткове навчання, відвідала чимало курсів з підвищення кваліфікації, отримала відповідні сертифікати. Крім того, приватний кабінет УЗД лікарки Галини Ткачук має офіційну ліцензію Міністерства охорони здоров’я, медичні висновки обстежень є визнаними і приймаються у всіх медзакладах України.

Телефон для запису: 0979230149

Адреса: Романівська лікарня 3 поверх 36 кабінет