Вибрати За

Поліція Романівщини проводить місячник безпеки дорожнього руху

З 1 червня поліція Романівщини проводить місячник безпеки дорожнього руху.

Про це Твій Романів повідомив Руслан Скурковський, начальник сектору патрульної поліції

Як зазначають в поліції, з початку року у Романівському районі трапилося 12 ДТП, в яких було 8 потерпілих і 1 особа загинула.

За порушення правил дорожнього руху на водіїв району з початку року склали 687 адмінматеріалів, з них 27 за ст. 130 КУпАП – керування авто у нетверезому стані.

Поліцейські нагадують водіям, що найпоширенішою причиною ДТП є перевищення допустимої швидкості. Не переоцінюйте свої можливості, враховуйте погодні та дорожні умови, краще приїхати трішки пізніше, проте живим і не завдавши шкоди нікому.

Особливо поліцейські нагадують велосипедистам та пішоходам – ви теж учасники дорожнього руху і маєте дотримуватись правил дорожнього руху. Категорично заборонено рухатися велосипедами у кілька рядів, скорочувати собі дорогу і перетинати площі де заманеться, раптово перетинати дорогу без означення своїх дій, обов’язково слід показувати іншим водіям куди ви плануєте повернути.

Всі учасники дорожнього руху повинні подбати про те, щоб їх було видно у темну пору доби – придбати світловідбиваючі елементи, одягати спеціальні жилети, мати світловідбивачі або ліхтарі на велосипедах та гужовому транспорті.