Вибрати За

Поліція розшукує чоловіка та його пасинка із сусіднього району. Доповнено: авто зі зниклими знайшли в річці
Поліція розшукує 39-річного та 14-річного жителів м. Баранівки.

Правоохоронці встановлюють місце знаходження Савчука Дениса Володимировича, 1981 року народження, та Мазка Максима Сергійовича, 2006 року народження, які увечері 9 листопада поїхали з дому на автомобілі  Citroen Berlingo та досі не повернулися. Поліцейські розшукують зниклих та просять надати будь-які відомості щодо місця їх перебування.

За наявною інформацією, близько 17:00 чоловік виїхав з міста власним автомобілем Citroen Berlingo (сірого кольору, з реєстраційним номером PPL29E8) та, ймовірно, попрямував у сторону м. Житомира. Разом з чоловіком був його 14-річний пасинок і, можливо, їх пес породи хаскі.

За словами заявниці, жительки райцентру, близько 16.30 9 листопада її чоловік автомобілем «Citroen Berlingo» заїжджав до неї на роботу і повідомив, що має намір їхати додому. Водночас, як нині встановили поліцейські, після розмови з дружиною чоловік телефонував синові, який у цей час вигулював домашнього собаку породи хаскі. За однією з версій, чоловік міг забрати хлопця та разом з ним поїхати за місто на короткочасну прогулянку.

У ході вивчення записів камер відеоспостереження правоохоронці встановили, що розшукуваний дійсно своїм автомобілем разом з пасажиром (ймовірно, підлітком) виїжджали за місто у напрямку Житомира. Однак близько 17.25 того ж вечора телефони обох – і чоловіка, і хлопчика – уже були вимкнені.

Упродовж двох діб пошуків поліцейські, рятувальники, громада прочісували лісову місцевість, а також приберегову лінію водойм. 

Доповнено: ввечері 11 листопада авто з чоловіком та його пасинком знайшли в річці Случ.

матеріали ГУ НП у Житомирській області