Вибрати За

Поліція проводить розслідування кримінальної справи щодо басейну в Романові, термін будівництва – продовжили
13 серпня у Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано Ухвалу Новоград-Волинського міськрайонного суду, що стосується будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу “Плавальний басейн” у Романові. Зокрема ухвала стосується досудового розслідування, внесеного до ЄРДР за №42019061240000051 від 18.09.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України 

В ухвалі йдеться, що слідчий звернувся з клопотанням, в якому просить надати тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні Комунальної установи “Романівська дитячо-юнацька спортивна школа”: оригіналу проектно-кошторисної документації стадії “Р” (стадія робоча документація) з будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу “Плавальний басейн” .

Своє клопотання обґрунтовує тим, що службові особи “ДЮСШ” внаслідок невиконання своїх службових обов’язків в частині отримання дозволу засновника на проведення відкритих торгів по закупівлі робіт «Будівництво та облаштування фізкультурно-оздоровчого комплексу «Плавальний басейн» в смт. Романів, вул. Медична, 2А 20.02.2019 уклали Договір №20-02 з ТОВ «Арт Хаус» про виконання робіт вартістю 54 870 000 грн., заподіявши істотної шкоди державним інтересам.

Своєю ухвалою суд надав доступ слідчим та працівникам кримінальної поліції доступ до оригіналів проектно-кошторисної документації стадії “Р” (стадія робоча документація) по будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу “Плавальний басейн”.

Варто зауважити, що на сайті державних закупівель Прозорро 4 січня 2021 року були оприлюднені зміни до існуючого договору на Будівництво та облаштування фізкультурно-оздоровчого комплексу «Плавальний басейн» в смт. Романів, вул. Медична, 2А. Зокрема сторони продовжили термін дії договору до кінця 2021 року, власне і термін виконання робіт встановлений до 31 грудня 2021 року.