Вибрати За

Поліція знайшла 20-річну жительку Романівщини, яка здійснила крадіжку в Баранівці

Ледь не щодня до територіальних підрозділів поліції області надходять повідомлення про крадіжки товарів з полиць торгівельних закладів. Правоохоронці встановлюють причетних та з’ясовують обставини подій. Водночас нагадують: крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, кваліфікується за ч. 4 ст. 185 КК, що передбачає позбавлення волі.

Так, 2 листопада звягельські поліцейські встановили причетну до крадіжки акумуляторного зарядного пристрою з магазину роздрібної торгівлі у м. Баранівці. Як з’ясувалось, кілька тижнів тому товар забрала одна з відвідувачок, 20-річна жителька Романівської громади. У неї й вилучили викрадене.
Триває встановлення всіх обставин. Відповідно до ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) таке протиправне діяння карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Водночас поліцейські закликають працівників торгівельних та розважальних закладів бути максимально уважними на робочих місцях. Ваша зібраність, відповідальність та обачність допоможе ефективно виконувати свої обов’язки та не допускати крадіжок майна. Також зберігайте власні речі у недоступних для відвідувачів місцях, аби не створювати сприятливих для крадіжок ситуацій.

Відділ комунікації поліції Житомирської області