Вибрати За

Поліцейським офіцерам Миропільської громади вручили новий автомобіль та оргтехніку

28 жовтня відбулося урочисте вручення ключів від спеціалізованого автомобіля, комп’ютерної техніки та сертифікатів про завершення навчання поліцейським офіцерам Миропільської громади Василю Вручинському та Віктору Метельському.

Про це повідомляє офіційний сайт Миропільської селищної ради, а також Головне управління Національної поліції у Житомирській області.– Ця подія – значною мірою заслуга місцевих жителів, які турбуються про безпеку у громаді, яким не байдуже, що відбувається навколо них, – зазначив начальник Головного управління Національної поліції Житомирщини Юрій Олійник. – Вірю, що докладені зусилля виправдають себе і ваша громада буде однією з найкращих у регіоні. 

Поліцейські офіцери громади отримали сертифікати про підготовку за спеціальною програмою, яку вони пройшли у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Ключі від службового автомобіля та необхідну комп’ютерну техніку поліцейським офіцерам вручила голова Миропільської територіальної громади Світлана Власюк. 

Нагадаємо, Миропільська громада була однією з перших хто увійшов у проєкт “Поліцейський офіцер громади”. У Мирополі відкрита поліцейська станція, а в березні цього року Миропільська селищна рада виділила 500000 грн на придбання автомобіля для поліцейських офіцерів громади.

Як повідомляв Твій Романів, зараз у Романівській громаді також розглядають можливість участі у такому проєкті.

Фото з офіційного сайту Миропільської селищної радиФото з сайту ГУНП у Житомирській області