Вибрати За

Позачергова сесія Романівської селищної ради пройшла за 26 хвилин
12 лютого відбулася позачергова сесія Романівської селищної ради. На сесії були присутні 19 депутатів з 26. Від початку до кінця сесії пройшло всього 26 хвилин.

На сесії депутати проголосували за дострокове припинення повноважень депутатів Тетяни Кучинської та Катерини Мирончук, які посіли вакансії керівників відділу культури, туризму, молоді та спорту та відділу з організаційної роботи відповідно. Також припинив повноваження староста Ясногородського старостинського округу Мазуркевич Валерій, який посів посаду начальника відділу земельних відносин і екології.

На сесії депутати прийняли рішення Про створення Служби у справах дітей Романівської селищної ради та затвердження Положення про службу у справах дітей Романівської селищної ради. Варто зазначати, що конкурс на зайняття посади керівника Служби у справах дітей був оголошений ще на початку січня, а 8 лютого Данилевич Валентина пройшла конкурсний відбір на посаду керівника цієї служби.

Депутати затвердили положення про старосту, надали згоду на прийняття комунального майна у власність (майна Романівської РДА), прийняли у власність майно реорганізованих сільських, селищних рад Романівського району, на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту передали заклади позашкільної освіти та культури громади.

Депутати проголосували за виготовлення печаток для старост громади.