Вибрати За

Позачергова сесія Романівської селищної ради завершилася врученням подяк і концертом

7 грудня відбулася позачергова сесія Романівської селищної ради.

Розпочалася сесія із привітань ювіляра – депутата селищної ради Олександра Мичківського привітали з 40-річчям.

Також перед початком розгляду порядку денного селищний голова повідомив про початок службового розслідування щодо подання документів на присвоєння головному лікарю ЦПМСД Олександру Галясу звання “Заслужений працівник охорони здоров’я”. Володимир Савченко зазначив, що ніхто не сумнівається в професійності лікаря, проте з огляду на ситуацію, що склалася, на відгуки місцевих жителів, і на те, що документи на звання подали, минуючи селищну раду, селищна рада ініціювала розгляд такої справи.На сесії депутати розглянули одне питання – зміни до бюджету. З доповіддю виступила очільниця фінансового управління Наталія Горобець. Депутати прийняли субвенцію від Житомирської районної ради – 20 тис. грн, з них: 15,0 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки для Романівського ЗДО №1 «Сонечко» та 5 тис. грн для КНП «Романівська лікарня» на придбання морозильної камери для харчоблоку. А також перерозподілили кошти в межах головних розпорядників на енергоносії.

Після завершення сесії розпочалися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Присутніх працівників селищної ради, депутатів, членів виконкому, ветеранів місцевого самоврядування привітали зі святом.

Почесні грамоти Житомирської обласної адміністрації та Житомирської РДА вручив депутат обласної ради Ігор Ходак. Помічники нардепа Сергія Кузьміних від його імені вручили Почесні подяки. Володимир Савченко та Юрій Чумаченко вручили Подяки й Грамоти Романівської селищної ради ветеранам органів місцевого самоврядування, діючим працівникам селищної ради, депутатам.

Урочисті слова та нагородження доповнювали виступи артистів Романівської громади.

Присутні оплесками привітали присутніх бійців АТО/ООС з Днем Збройних сил України, який святкували напередодні. А по завершені свята поклали квіти до пам’ятника Борцям за Волю України.