Вибрати За

Подяка та вітання зі святами від адміністрації Краєзнавчого музею Романівщини

Передсвятково підсумовуючи свою роботу у 2020 році, розуміючи що рік був складним для усього світу, нашої держави – України, для нашого невеличкого, але такого гарного містечка Романів, колектив Краєзнавчого музею Романівщини робить висновки, що і для музею рік був дуже насичений і складний.

Був складний з-за відсутності повноцінного фінансування та роботи в умовах пандемії. Але завдячуючи просто добрим людям – жителям Романівщини, благодійникам, спонсорам і колегам, в музеї зроблений значний об’єм роботи.

Завершені роботи над огорожею (вона накрита дашком і пофарбована), на ворота поставлена стилізована і раритетна фурнітура, збудована господарча будівля, встановлена водовідвідна система. У музею з’явились нові цікаві (а іноді унікальні) експонати та народились нові напрацювання для подальшого розвитку. Музей протягом року придбав усе необхідне (експонати, документи, матеріали, обладнання і т.д.) для облаштування четвертого (останнього) залу, який стане відкриттям для багатьох відвідувачів і дещо змінить погляди гостей та й місцевих жителів на історію нашого містечка.

І уся ця робота була пророблена завдячуючи благодійникам.

Без вашої допомоги музей не став би таким, яким він зараз є.

Тому, вітаючи рідний Романів, вітаючи кожного жителя, особливо хочеться привітати з Різдвом Христовим, Новим Роком і усім циклом Різдвяних Свят благодійників, меценатів, спонсорів, простих небайдужих односельців і навіть жителів інших міст, котрі допомагали у розбудові музею і згадати їх імена. А це: Вівад-09 і Ходак Ігор Євгенович, Ткачук Олександр зі своїми майстрами, Компанія «Рудь» і Рудь Петро Володимирович, ПП О.Мичківській, ПП В.Люлько, ФОП Віктор Трубій (Житомир), ТОВ «Єлісейські поля» – Гарьєр Флоріан і Інна Дубина, ПП Метагро і Микола Гусєв, ТзОВ «Снежка-Україна» і фірма «ВІДАРОН», Романівський лісгосп АПК  і Іван Мельник, Лісничий  Романівського лісництва Бердичівського лісгоспу  Сергій Білостенний і його працівники, Олександр Войтюк і Микола Топольницький (гімназія), Супермаркет «Наш край», ФГ, яке очолює Губерт Аркадій, ФОП С.Шифрук, ФОП О.Гуменюк, ПП І.Мухін, ФОП В.Дубель; інтернет-видання «Твій Романів»; підприємці Руслан Буліч, Олег Бобков, Олександр Малявський; Житомирське обласне німецьке культурно-національне товариство ВІДЕРГЕБУРТ і Володимир Піньковський, Романівське польське культурно-освітнє товариство і Ольга Мичківська; делегація керівництва гміни Бардо (Польща) на чолі з Кшиштофом Жеганські. Приватні особи: Микола Ятлук, Фрідон Джікія, Віктор Куницький, Людмила Гудіна, Федір Павлій, Інна Бовсунівська, Наталія Орженик, Леонід Лісков, Станіслав Твардовський, Сергій Скороход, Валентин Чепіль; особи, які надавали допомогу і побажали бути неназваними; місцеві жителі та жителі інших міст, котрі приносили і надсилали предмети, поповнюючи музейний фонд.

Особлива подяка райдержадміністрації, районній раді, селищній раді, сектору культури, бухгалтерії та колегам з установ культури.

З наступаючим Новим Роком! З прийдешнім Різдвом Христовим!

від імені колективу Музею –
Заслужений працівник культури України,
Директор Юрій Кондратюк