Вибрати За

Подяка депутатам Житомирської районної ради за допомогу у вирішенні проблем Краєзнавчого музею Романівщини

Ще до недавніх пір колектив Краєзнавчого музею Романівщини, приймаючи гостей та для власних потреб у роботі, змушений був користуватись стільцями, які або були приватною власністю працівників, або раритетними реставрованими стільцями.

А про проведення будь-яких заходів годі було й говорити.Нагальною проблемою було також те, що через відсутність гранітної доріжки і гранітної плитки на ганку з взуттям відвідувачів наносився з двору кам’яний відсів, яким здиралась лакована підлога. Окрім того потрібно було  укласти гранітну плитку поверх облаштованого пандуса, котрим проблематично було користуватися. Бетонна основа ганку і пандуса були залиті бетоном чотири роки назад та під впливом дощів, снігу і морозів розсипалися, підмокали стіни веранди через потрапляння води у непокриті і неізольовані плінтусом стіни веранди. Стіни промокали наскрізь і піддавались корозії.

А нещодавно, завдячуючи депутатам Житомирської районної ради Волинцю Леоніду Петровичу, Бондар Людмилі Василівні, Кондратюку Олександру Павловичу та Фагоцист Любові Зіновіївні проблеми музею вдалося вирішити.

Зокрема для музею придбали стільці. Тож тепер з’явилася можливість, після завершення карантинних обмежень, проводити в музеї творчі зустрічі з місцевими митцями та літераторами, гостями Романова.

На ганку, сходинках та пандусі уклали гранітну плитку. І тепер вже не замокають стіни і не наноситься на лаковану підлогу гранітний відсів і пісок.

Адміністрація музею щиро дякує депутатам за сприяння у вирішенні проблем. Також висловлюю вдячність Мичківському О.В. та Ніколайчуку В.Л. за допомогу у доставці стільців з Житомира.

Адміністрація Краєзнавчого музею Романівщини