Вибрати За

Повідомлення Романівської селищної ради щодо компенсації витрат на оплату комунальних послуг

Повідомляємо, що сума компенсації витрат власнику житла, у якому були розміщені внутрішньо переміщені особи (надалі – ВПО), на оплату житлово-комунальних послуг визначається з дати реєстрації (взяття на облік) внутрішньо переміщених осіб у ЦНАПі  (к.101), відділі соціального захисту населення Романівської селищної ради (к.104, 105), Романівському відділенні № 7 Управління соціального захисту Житомирської райдержадміністрації, про що надається відповідна довідка.

 Оскільки така реєстрація почала здійснюватися лише з 29 березня 2022 року, то компенсація за березень буде відшкодовуватися лише тим власникам житла, ВПО в якому були зареєстровані з 29 по 31 березня. При цьому сума компенсації відшкодовуватиметься лише за цей короткий період.Так як майже всі ВПО були зареєстровані починаючи з квітня 2022 року,  то і компенсація за комунальні послуги здійснюватиметься власникам житла за квітень, і лише за той період квітня, що починається з дати реєстрації ВПО.

Сума компенсації складає 14,77 гривень на 1 людину за один день.

Крім того, компенсація власнику житла за звітний місяць (березень) проводитиметься за умови відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги (газ, електроенергія, водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів) за попередній  місяць (лютий).

За таким порядком здійснюватиметься компенсація в наступні місяці.

Саме такі роз’яснення надані Міністерством розвитку громад та територій України та Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

З огляду на вказане,  та  для забезпечення отримання компенсації просимо власників житла:

– які подали до відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності Романівської селищної ради (каб. 214) заяву на отримання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги, але не додали копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, додати такі копії;

– погасити заборгованість за житлово-комунальні послуги;

– у випадку прибуття або вибуття внутрішньо переміщених осіб, не пізніше наступного дня повідомити письмово відділ житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності  (каб. № 214) або старосту (бланк заяви надається).

Контактні телефони:

097-565-83-15 – Скакун Ірина Вікторівна

068-045-75-07 – Фещенко Віктор Григорович

Романівська селищна рада