Вибрати За

Письменник з Романова провів творчу зустріч у Чуднові

17 жовтня в Чуднівській бібліотеці відбулася творча зустріч поета, художника, фотохудожника, різьбяра по дереву, члена спілки письменників України, заслуженого працівника культури України, жителя Романова Юрія Кондратюка з учнями Чуднівських навчальних закладів.

На заході присутні не лише слухали поезію автора з різних збірок, але мали можливість подискутувати на тему творчості. Зокрема, відповідаючи на запитання присутніх, Юрій Кондратюк висловив переконання у тому, що творчістю у всіх її різновидах може займатися будь-хто, варто лише подивитися на світ, що оточує, не буденним поглядом і натхнення не примусить себе довго чекати. А також те, що успіх до творчої людини не може прийти без постійної праці – над собою, над об’єктом творчості, над пошуком саме своїх форм, стилю, почерку.
Кондратюк Ю. подарував бібліотеці збірку власних віршів та книжку, написану його сином, також поетом, Мар’яном Кондратюком і запросив відвідати Романів. Разом з тим пообіцяв цікаву екскурсію Краєзнавчим музеєм Романівщини, директором якого він тепер працює.