Вибрати За

Перманентний макіяж брів – уже в Романові

Як мати ідеальний вигляд обличчя, щойно прокинувшись? Як виглядати достойно на заході, на який абсолютно не мали часу зібратися, а тим паче зробити гарний мейк-ап? Адже у всіх нас робота, побут, діти і часу на себе майже не вистачає. Будь-який візажист відповість – ваші брови мають бути ідеальними, і за браком часу достатньо лише їх привести у порядок і матимете свіжий доглянутий вигляд.

У цьому плані індустрія краси зробила великий крок вперед і жінки мають можливість витративши раз 2 години часу – від 6 місяців до 2 років завжди мати ідеальний вигляд брів – це перманентний макіяж, або пудрові брови.

Зробити пермаментний макіяж брів можна вже й у Романові – у салоні LoVe Brows.

Перманентний макіяж – це татуаж, але не звичайний, а головне – не вічний.

Голка наносить пігмент на шкіру всього на міліметр і не суцільним малюнком, а точково, так ніби пудрою присипають брівки. Таким чином брови виглядають натурально, ніжно і вишукано. Татуаж тримається від 6 місяців до 2 років, залежно від типу шкіри. Тобто такі брівки достатньо довго тримаються і економлять час у догляді за собою, а також при зміні моди на вид брів – їх можна переробити, а не шкодувати, що колись зробили глибоке тату на місці брів.

Процедура нанесення брів у салоні LoVe Brows триває близько 2-3 годин, майстер Лариса Виногородська разом з вами підбирає ідеальну саме для вас форму брів, узгоджує всі нюанси. Для роботи використовуються сертифіковані пігменти, одноразові змінні елементи (голки), обладнання проходить кілька стадій стерилізації та очищення – тож процедура цілком безпечна. Крім того майстер використовує дороговартісте обладнання, яке на відміну від дешевих аналогів, не робить ран на шкірі та мінімізує подразнення.

І ось – татуаж нанесений, що далі?

Далі слідує процес заживання. Ні, у вас не буде глибоких ран чи жахливого вигляду. Але до остаточного результату має минути місяць. У першу добу на місці татуажу з’являтиметься сукровиця – її слід промочувати (не витирати!) антисептиком, потім на цьому місці з’явиться кірочка, яка загоюється 5-10 днів. Вона не приносить якогось дискомфорту і не псує зовнішній вигляд. Її не можна чухати чи здирати. Кірочки зійдуть самостійно і тоді вам здасться, що бажаного кольору немає. Це нормально. Він з’явиться приблизно через тиждень – ваші брівки готові.

Саме в цей час слід звернутися до майстра за корекцією. Це приблизно через 1 – 1,5 місяців після процедури. Щоб визначити, коли ж саме звернутись до майстра за корекцію до свого віку додайте 10 – саме через стільки днів корекція буде найоптимальнішою.

Корекцію слід робити обов’язково. Адже шкіра кожного з нас індивідуальна – десь пігмент може не засвоїтися, або лягти нерівномірно. Процедура корекції швидша і звісно ж – дешевша. Майстер підправить всі неточності.

Все – ваші брівки ідеальні і не потребують суттєвого догляду. З цього часу стан брів протримається від 6 місяців до 2 років, а може й довше. Все залежить від індивідуальних особливостей.

Любіть себе, дбайте про себе, ви – найкращі! Запрошуємо відвідати салон LoVe Brows у Романові, подаруйте собі красу!

Дякуємо красуням-романівчанкам, які скористалися нашими послугами! Нехай ваші брівки радують вас якомога довше!

Спішіть скористатися спеціальною пропозицією – тільки до 8 березня у салоні LoVe Brows20% знижки на першу процедуру – дівчата, встигніть зробити собі подарунок!

LoVe Brows знаходиться в Романові за адресою вул. Небесної сотні 112 (приміщення Укрпошти), 2 поверх.

Телефон 096-089-55-37