Вибрати За

Останню сесію Романівської районної ради провели у вайбер-чаті

20 жовтня відбулася остання сесія Романівської районної ради. Сесія проходила в онлайн-режимі у вайбер-чаті, так як частина депутатів мають діагноз COVID-19 або контактні, тож перебувають на самоізоляції.

На сесії депутати внесли зміни до бюджету, передали Карвинівську ЗОШ та видатки на неї Чуднівській міській раді (Карвинівська сільська рада ще влітку увійшла в склад Чуднівської ОТГ), також Чуднівській міській раді передали Карвинівський ФАП, Бартуський і Гремяченський ФП.

Також на сесії районної ради депутати передали у комунальну власність територіальної громади Романівської селищної ради автомобілі районної ради, територіального центру соціального обслуговування, будинку культури, ЦПМСД, Романівської лікарні, відділу освіти, ДЮСШ. Селищній раді у власність передали адмінбудівлю районної ради із спорудами, Краєзнавчий музей Романівщини, районний будинок культури, бібліотеку для дорослих, територіальний центр соціального обслуговування, ЦПМСД, Романівську лікарню, Романівську ДЮСШ, окремі майнові об’єкти спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, тощо

Нагадаємо, після виборів 25 жовтня Романівська районна рада припиняє своє існування, так само як і буде ліквідований сам Романівський район.