Вибрати За

Освітяни Романівської громади отримали відзнаки, грамоти й подяки з нагоди професійного свята

30 вересня напередодні Дня працівника освіти у Житомирській області відзначали педагогів.

Великий обласний захід відбувся у Бердичеві. Зокрема на заході вручили Подяку Житомирської ОВА Волтарніст Світлані Анатоліївні – вчительці початкових класів Романівського ліцею № 1. Відзначили за підготовку здобувачів освіти, які отримали 200 балів з трьох предметів у національному мультипредметному тестуванні Шифрук Світлану Борисівну, Розвадовську Раїсу Леонідівну та Войтюк Тамару Яківну, вчителів історії, української мови та математики Романівського ліцею: саме їх учениця Софія Шпіталь отримала цьогоріч 600 балів з НМТ.

Грамотою Житомирської ОВА нагородили Оксану Леонідівну Гаврилову, очільницю відділу освіти Романівської селищної ради.

У Романівській громаді традиційних святкувань Дня вчителя цьогоріч не організовували – не на часі. Проте керівництво громади таки відзначило кращих працівників, представники селищної ради відвідали навчальне і заклади та вручили грамоти й подяки.




Зокрема Грамоти Романівської селищної ради отримали:

  • Кутина Руслана Станіславівна – вчитель початкових класівРоманівського ліцею №1
  • Лукавська Ірина Вікторівна– вчитель початкових класів Романівського ліцею №1
  • Фещенко Наталія Миколаївна– вчитель початкових класів Романівського ліцею №1
  • Вітюк Олена Анатоліївна – вчитель початкових класів Романівського ліцею №1
  • Волтарніст Тетяна Віталіївна -вчитель біологіїРоманівського ліцею №1
  • Флуд Наталія Василівна – вчитель математикиРоманівського ліцею №1
  • Москальова Наталія Анатоліївна – вчитель іноземної мови Романівського ліцею №1
  • Бовсунівський Віктор Володимирович – керівник гуртка «Туризм – Джура»Романівського ліцею №1
  • Симон Тетяна Василівна – вихователь-методист Романівського ЗДО №1 «Сонечко»
  •  Воробйова Аліна Володимирівна – фахівець (консультант) Романівськогоінклюзивно-ресурсного центру
  • Цімох Валентина Іванівна – вчитель історії та правознавства Врублівського ліцею
  •  Побережник Світлана Євгенівна – вчитель біології і хімії Романівського ліцею №2
  • Джаман Світлана Василівна – вчитель математики та фізики Старочуднівськогутянського ліцею
  • Садовий Петро Іванович – вчитель хімії Романівського ліцею №1
  •  Троцька Валентина Михайлівна – вихователь Романівського центру розвитку дитини «Берізка».
  • Топінко Ірина Миколаївна – директор Камінського ЗЗСО І-ІІ ст.
  • Колотюк Інна Яківна – директор Врублівського ліцею

Нагороджені спільною грамотою відділу освіти Романівської селищної ради та комітетом галузевої профспілки:

  1. Мельник Ольга Миколаївна – вчитель біології та хімії Костянтинівського ЗЗСО І-ІІ ст.
  2. Кухарук Надія Леонідівна – асистент учителя Камінського ЗЗСО І-ІІ ст.
  3. Куцан Юлія Вікторівна – вчитель початкових класів Гордіївського ЗЗСО
  4. Лясківський Віталій Домінікович – вчитель біології та трудового навчання Врублівського ліцею
  5. Скороход Ірина Анатоліївна – учитель-логопед Романівського ліцею №1
  6. Попова Ірина Миколаївна – учитель початкових класів Булдичівського ЗЗСО І-ІІ ст.
  7. Демчук Інна Василівна –бібліотекар Булдичівського ЗЗСО І-ІІ ст.
  8. Кислицька Тетяна Миколаївна – педагог-організатор Биківського ліцею
  9. Горобець Тетяна Анатоліївна – керівник гуртків Романівського Будинку дитячої творчості
  10. Мельниченко Володимир Іванович – учитель фізичної культури Биківського ліцею
  11.  Паламарчук Валентина Федорівна – завідувачка господарством Романівського центру розвитку дитини «Берізка»
  12. Горбачевська Ірина Олександрівна – соціальний педагог Романівського ліцею №1
  13. Рекша Світлана Віталіївна – вчитель біології Вільшанського ЗЗСО
  14. Мосійчук Галина Олександрівна – вчитель трудового навчання Вільшанського ЗЗСО
  15. Чернецька Лілія Павлівна – вчитель початкових класів Романівського ліцею №1
  16. Кондрацька Жанна Вікторівна – вчитель початкових класів Романівського ліцею №1
  17. Борисевич Наталія Василівна – вчитель фізики Романівського ліцею №1
  18. Балан Світлана Павлівна – вчитель фізичної культури Романівського ліцею №1
  19. Семенівська Світлана Олександрівна – директор Камінського ЗДО «Казочка»
  20. Станкевич Сніжана Олександрівна – кухар Романівського ліцею №2
  21.  Говорун Наталія Володимирівна –  вихователь Вільшанського ЗДО «Лісова пісня»
  22. Поліковська Тетяна Станіславівна – вчитель української мови й літератури Ольшанської гімназії
  23.  Нагорна Людмила Анатоліївна – вихователь Гордіївського ЗДО «Барвінок»

Також за багаторічну сумлінну  працю у справі навчання та виховання учнівської молоді, високий професіоналізм у роботі, волонтерську діяльність, громадську активність й самовідданість у наближенні Перемоги та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти оголошено подяку колективам Романівського №1, Романівського №2, Биківського, Старочуднівськогутянського ліцеїв, Романівській ДЮСШ, Старочуднівськогутянському ЗДО та Романівському ЗДО «Ромашка».

Фото Житомирської ОВА,
Бердичівської міської ради та
відділу освіти Романівської селищної ради