Вибрати За

Об’єднані заради України: жителі Романівщини гуртуються і допомагають

Жителі Романівщини активно гуртуються і працюють.

Так, на Романівщині силами тероборони, правоохоронців та Варти правопорядку збудовані блокпости. Люди, які мешкають не лише поруч, а й в сусідніх селах, всіляко допомагають – хтось вантажить мішки з піском, а хтось готує і розносить бутерброди. Cвої досить потужні барикади на під’їздах до сіл будують самі жителі.Зі зрозумілих причин ми не вказуємо де знаходяться блокпости, але просимо читачів дотримуватись правил перетину таких пунктів: зупинитися, вимкнути фари, вмикнути аварійку, показати документи, після пропуску повільно проїхати 50 метрів і лише тоді увімкнути фари.

У телеграмі створений ще один чат, в якому учасники з Романівської громади пишуть про необхідні речі для волонтерів, оборони, тощо, куди і що треба підвезти. Чат закритий на вільний вступ. Для того, щоб потрапити до нього – напишіть адміну @aflud. У вас має бути справжнє ім’я в телеграмі (не нікнейм), а також вам доведеться відповісти на кілька питань, аби переконатися, що ви місцеві.

Так, на заклик в романівських спільнотах і чатах 27 лютого в Романівській лікарні зібралися кілька сотень людей і спільно прибрали ще одне додаткове бомбосховище.

Активно працює волонтерський штаб. Збирають допомогу і переселенцям, і необхідне для тероборони, масово плетуть маскувальні сітки. Кожен охочий може долучитися, попередньо дізнавшись у чому на разі є нагальна потреба.