Вибрати За

Обласна рада виділила 3 млн. грн. на будівництво очисних споруд у Мирополі
27 травня відбулася сесія Житомирської обласної ради. Серед 120 питань порядку денного депутати розглянули питання про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 32.

Відповідно до проєкту рішення депутати спрямували кошти на будівництво очисних споруд у Мирополі.

Як пояснив Твій Романів Олександр Кондратюк, начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА, депутати спрямували з Фонду охорони навколишнього природного середовища 3 млн. грн на будівництво нових очисних споруд і каналізації у смт Миропіль. Він зауважив, що у Мирополі уже понад 5 років неочищені стоки від населення і організацій практично без будь-якої очистки скидаються у річку Случ. Старі очисні споруди належать власникам колишньої паперової фабрики, які їх відмовились передати селищній раді. Крім того споруди давно вийшли з ладу, морально та фізично застаріли, їх ремонт коштуватиме дорожче, ніж будівництво нових очисних споруд.

Нині Миропільська селищна рада замовила проєктно-кошторисну документацію, виділила земельну ділянку поряд зі старими очисними спорудами, вона ж буде замовником будівництва нових очисних споруд та частково співфінансуватиме його.