Вибрати За

“Не мовчіть!”: в Романові провели круглий стіл «Проти насилля діємо разом»

25 листопада в Романові в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками провели засідання круглого столу на тему «Проти насилля діємо разом».

Про це повідомляє Романівське бюро правової допомоги.
Участь у засіданні взяли фахівці, що здійснюють заходи в сфері запобігання, протидії насильству та члени мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті, а також начальник Житомирського районного сектору № 7 філії Державної установи «Центр пробації».

Проблема профілактики насильства в сім’ї актуальна для нашої громади. З початку 2022 року на лінію «102» від жителів Романівської громади надійшло понад 100 звернень щодо вчинення насильства в сім’ї.

Як повідомили представники поліції, сьогодні насильство в сім’ї стало майже буденним явищем. Потерпілим від нього здебільшого стають жінки і діти. Близько половини сімейно-побутових конфліктів залишаються латентними, бо їх жертви або не бажають, або соромляться повідомляти до поліції про такі факти.

Жителів громади, які страждають від насильства, закликають не мовчати. Вам допоможуть вирішити проблему!