Вибрати За

На 17 вакантних посад у Романівській селищній раді претендують 20 осіб
Завершився прийом документів за оголошеним конкурсом на вакантні посади Романівської селищної ради.

Як повідомила Твій Романів Інна Іванюк, керуюча справами виконавчого комітету Романівської селищної ради, пакети документів на 17 посад подали 20 осіб. На кожну посаду – по одному претенденту, по 2 кандидати – на посади провідного спеціаліста відділу освіти, адміністратора та реєстратора ЦНАПу.

Конкурси на посади відбудуться 5 та 8 лютого. 5 лютого відбудеться конкурс на посади у відділі освіти та фінансовому управлінні, відділі культури, туризму, молоді та спорту, відділі соціального захисту населення, відділі з організаційної роботи. 8 лютого відбудуться конкурси на посади у центрі надання адміністративних послуг, у відділі юридичної та кадрової роботи, відділі земельних відносин та екології, а також у службу у справах дітей.

Переможці конкурсу мають пройти співбесіду з романівським селищним головою та будуть призначені на посаду його розпорядженням.

До складу конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад входять:

  • голова конкурсної комісії – Микола Шевчук , перший заступник романівського селищного голови;
  • заступник голови конкурсної комісії – Інна Іванюк, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради;
  • секретар конкурсної комісії – Герасимова Ольга, головний спеціаліст відділу з організаційної роботи;
  • члени конкурсної комісії – Гудзь Катерина, спеціаліст з бухгалтерського обліку, начальник відділу бухгалтерського обліку селищної ради; Мошонець Валентина, головний спеціаліст відділу ЖКГ, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності селищної ради.