Вибрати За

На хабарі затримали начальника відділення поліції одного з районів області, який вимагав гроші у жителя Романівщини

На одержанні хабаря затримано посадовця поліції Житомирщини, який вимагав хабаря у жителя Романівського району.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Працівники внутрішньої безпеки НПУ та слідчі ДБР під процесуальним керівництвом прокуратури області затримали начальника поліції одного з районів області, якого викрили на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

Житомирським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановлено інформацію щодо протиправних дій одного з працівників керівного складу житомирської поліції. Посадовець за невтручання у діяльність, пов’язану з розведенням риби, вимагав у 58-річного мешканця Романівського району області щомісяця надавати йому хабар у розмірі 10 000 гривень.

Правоохоронці задокументували факт передачі посадовцю поліції грошових коштів та рибної продукції на суму п’ять тисяч гривень. Наступного разу поліцейський приїхав за «даниною» сам до водойми, де працював чоловік, одержав частину хабаря, але його відразу затримали. Готується вручення підозри та обрання запобіжного заходу.

За вимагання та одержання неправомірної вигоди загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до 10 років з конфіскацією майна.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Варто зазначити, що затримали начальника не Романівського відділення поліції, а одного з інших районів області. З неофіційних джерел стало відомо, що підозрюваний колись працював у Романівському ВП. У відділі комунікації ГУ НП Житомирської області не можуть повідомити конкретні дані та місце роботи, аби не порушувати права затриманого.