Вибрати За

На сесії Романівської селищної ради депутати затвердили нового заступника селищного голови
28 вересня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

На початку сесії кільком депутатам, які раніше з певних причин не отримали документ, вручили посвідчення депутата селищної ради. Депутату селищної ради, бійцю АТО, Віталію Багінському вручили медаль до 30-річчя Незалежності України (такі медалі вручали під час урочистостей до Дня Незалежності, проте Віталія Альфредовича тоді на заході не було).

Депутати проголосували за Програму запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2021-2022 роки, затвердили Програму забезпечення заходів щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу, призову на військову службу за контрактом, призов на строкову військову службу осіб офіцерського складу та мобілізаційну підготовку військовозобов’язаних на території Романівської селищної ради на 2021 рік, проголосували за Положення про резервний фонд бюджету Романівської селищної ради.

На сесії внесли зміни до бюджету, розглянули питання освіти (детальніше – читайте тут) та комунальної власності.

Депутати проголосували за затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Ним став Василь Іванович Ходюк.

Також розглянули земельні питання, адресували два звернення до вищої влади стосовно тарифів та пенсій, затвердили план роботи Романівської селищної ради, а також підтримали проєкт рішення про створення інформаційного центру туризму та розвитку Романівщини.