Вибрати За

На сесії Романівської селищної ради депутати вирішили встановити червоно-чорний прапор біля адмінбудівлі і на інших установах
26 березня відбулася сесія Романівської селищної ради.

На початку сесії представили нового депутата від фракції Слуга народу – Марину Кулак, яка посіла місце Олександра Хоміченка, який позбувся мандата за власним бажанням.

Депутати внесли зміни до бюджету, затвердили звіти про виконання бюджету за 2020 рік колишніх сільських рад, реорганізували шляхом приєднання комунальні установи, зокрема сільські будинки культури та клуби приєднали до Романівського будинку культури та до Биківського будинку культури, утворивши філії.

Депутати затвердили Методику розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальної громади та пропозиції її розподілу. Під час розгляду у депутата Олексія Капінуса виникло питання, чому ставка для кафе та барів 15%, а для закладів спортивного спрямування 17%, тобто для закладів в яких п’ють алкоголь податок менший, ніж в закладах, в яких займаються спортом. Після 15-хвилинної перерви депутати уточнили в Методиці, що ставка для закладів спортивної сфери є погодинною – лише за години праці, тоді як для інших – помісячною. За рішення проголосували з внесеними правками.

Також депутати затвердили ряд програм та положень, детальніше про які можна прочитати на сайті селищної ради. Депутати проголосували за винесення на продаж двох автомобілів – Волги та ВАЗу, які раніше були в користуванні Романівської районної ради, списали легковий автомобіль ЗАЗ-1102, 2 автомобіля передали на баланс відділу освіти.

Депутати проголосували за встановлення червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу біля адмінбудинку селищної ради, а також на будівлях установ, організацій. Вперше прапор у Романові, згідно з цим рішенням, встановлять 23 травня 2021 року.

Також депутати розглядали питання ініціативи Президента про підтримку ФОПів. Ініціатива полягала в додатковому здійсненні підприємцям доплати за рахунок місцевих бюджетів на різницю між середньою заробітною платою по області та 8000 гривень. Депутати ініціативу підтримали, проте потрібного на ці потреби мільйона гривень не виділили, посилаючись як на відсутність закладених коштів у бюджеті та інші аргументи.