Вибрати За

На сесії Романівської райради розподілили депутатські кошти І.Ходака і О.Чорноморця

15 листопада відбулася позачергова сесія Романівської районної ради.

на сесії депутати розподіли субвенції з обласного бюджету від депутатів облради Ігоря Ходака та Олександра Чорноморця на поточні і капітальні трансферти.

100 000 грн депутатських коштів Олександра Чорноморця розподілили: 27 тис. грн на придбання холодильника для Биківського ЗССО, 20 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на освітлення населених пунктів Романівської сільської ради, 10 тис. грн на придбання холодильника для ДНЗ “Казочка” Камінської сільської ради, 3 тис. грн. на придбання змішувача води та двох конвекторів-електробатарей для ДНЗ “Барвінок” Гордіївської сільської ради, 10 тис. грн. для ГО “Романівська районна федерація футболу” для участі в обласному чемпіонаті, 10 тис. грн – на придбання дошки шкільної та бензопили для Вільшанської ЗОШ , 20 тис. грн – на вуличне освітлення Великокозарської сільської ради.

100 000 грн депутатських коштів Ігоря Ходака розподілили: 30 тис. грн на проведення ремонтних робіт, пов’язаних з монтажем зовнішньої водовідливної системи фасаду приміщення районного краєзнавчного музею та 70 тис. грн на придбання комп’ютерного обладнання та приладдя для КНП “Романівська лікарня”.

Депутати прийняли кошти від сільських рад, зокрема 20 тис. грн від Миропільської громади на придбання комп’ютерного обладнання для КНП “Романівська лікарня”, а також на ці потреби ще 12 тис. грн від Вільшанської сільської ради.