Вибрати За

На сесії депутати Романівської селищної ради виділили кошти на зарплати у дитсадки та на ремонт і розмітку площі Єдності

10 вересня відбулася сесія Романівської селищної ради.

На сесії депутати спрямували на заробітну плату працівникам дошкільних навчальних закладів 200 тис. грн., на придбання матеріалів для ремонту у ДНЗ – 10 тис. грн; на придбання продуктів харчування у ДНЗ – 50 тис. грн.; на виготовлення технічної документації на право власності будівель та  земельних ділянок –  42500,00 грн.; а також на відрядження працівників селищної ради та ДНЗ8500,00 грн.

Депутати виділили на поточний ремонт дорожнього покриття  та розмітку на площі «Єдності»  інших вулиць смт.Романів  в сумі 100 тис. грн.

Також виділили кошти на погашення заборгованості за капітальний ремонт  дороги вул. Шевченка смт.Романів  в сумі – 200 тис. грн..

Романівському управлінню ДСНС України у Житомирській області для  придбання паливно – мастильних матеріалів передали кошти в сумі 5 тис. грн., Романівському комунальному підприємству «Сервіс» для перекачки стічних вод в сумі 20 тис. грн., на придбання лічильника по вул. Вишневій смт.Романів  для обліку води в сумі – 15 тис. грн.

Також на сесії депутати безоплатно передали з балансу Романівської селищної ради на баланс Романівської районної державної лікарні  ветеринарної  медицини шприцемет РІ зі стволом 13 мм в комплекті для проведення стерилізації безпритульних тварин (собак та котів).