Вибрати За

На сесії депутати Романівської селищної ради внесли зміни у Правила благоустрою та реорганізували два відділи та управління

7 вересня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

На сесії депутати проголосували за Положення про інспектора з благоустрою Романівської селищної ради та внесли доповнення до Правил благоустрою. Зокрема внесли доповнення:

«У разі, коли особи, винні у порушенні цих Правил, не виконують обов’язок щодо усунення наслідків порушення у встановлений строк, балансоутримувач об’єкта або елемента благоустрою має право здійснити усунення наслідків порушення цих Правил власними силами, або шляхом укладення відповідного договору залучити для виконання певних дій третіх осіб. У такому випадку балансоутримувач має право на відшкодування витрат (збитків), понесених у зв’язку з усуненням наслідків порушення вимог цих Правил. Зокрема, Романівська селищна рада має право вилучати будівельні матеріали (пісок, щебінь, відсів, каміння, цегла та інше),будівельні відходи, недіючі транспортні засоби, споруди, будівлі, обладнання та інше майно, що розміщене на території, яка знаходиться у її комунальній власності».
Депутати реорганізували управління та відділи селищної ради. Зокрема вирішили перетворити фінансове управління у фінансовий відділ Романівської селищної ради. А відділ освіти та відділ культури, туризму, молоді та спорту Романівської селищної ради вирішили об’єднати та створити шляхом злиття гуманітарний відділ Романівської селищної ради. Зміни мають відбутися з 1 січня 2023 року.

На сесії депутати розглянули 39 питань. Всі рішення сесії мають бути оприлюднені протягом кількох днів на офіційному сайті селищної ради.

Після завершення сесії керівниця Романівської філії Житомирського обласного центру зайнятості Людмила Бондар з нагоди Дня підприємця передала подяку Ігорю Ходаку, генеральному директору ТОВ “Вівад 09”.

Також виступила представник магазину Наш край, яка попросила звернути увагу та допомогти вирішити питання стихійного ринку на приватній території магазину Наш край.