Вибрати За

На сесії депутати Романівської селищної ради розглянули питання реконструкції колишнього приміщення бібліотеки у ЦНАП

1 лютого відбулася позачергова сесія Романівської селищної ради.

Депутати затвердили Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Романівською селищною радою, внесли зміни до положення Про фінансове управління Романівської селищної ради.На сесії вручили ноутбуки навчальним закладам, які Романівська громада отримала в рамках проєкту “Ноутбук кожному вчителю”. Зокрема 9 ноутбуків отримає Старочуднівськогутянський ЗЗСО, 6 – Врублівська школа, 5 – школа у Романівці, 22 – Романівський ліцей №1 (перейменована Романівська гімназія), 6 – Биківський навчальний заклад.

Також депутати розглянули питання реконструкції колишнього приміщення Романівської бібліотеки для дорослих у Центр надання адміністративних послуг. Зокрема планується реконструкція приміщення без зміни зовнішніх геометричних розмірів фундаментів у плані за державні кошти та співфінансування з місцевого бюджету.

Депутатка селищної ради Марина Кулак вела пряму трянсляцію сесії на своїй сторінці у фейсбуці. Запис можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/marinakulakUA