Вибрати За

На сесії депутати обрали секретаря, заступника голови та зменшили штат апарату селищної ради
18 грудня відбулася друга позачергова сесія Романівської селищної ради.

На початку сесії голова Романівської селищної ТВК Леонід Башинський представив депутата Зінчука Сергія, який був відсутній на засіданнях першої сесії, а також Мичківського Олександра, який вступив у повноваження замість Інни Іванюк, яка достроково склала повноваження.

На сесії обрали секретаря селищної ради. Група, у складі 14 депутатів, висунула пропозицію призначити на цю посаду депутата Юрія Чумаченка. Голосування відбувалося таємно – депутати заповнювали бюлетені та вкидали їх у скриньку. У результаті: 20 “за”, 6 “проти”. Тож секретарем селищної ради офіційно обрали Юрія Чумаченка.

Нагадаємо, на першій сесії депутати не обрали секретаря, не підтримавши кандидатуру Катерини Мирончук.

Юрій Чумаченко

Депутати також обрали першого заступника романівського селищного голови. Володимир Савченко запропонував на цю посаду Миколу Шевчука. Депутати більшістю голосів підтримали цю кандидатуру, тож Микола Шевчук обраний на посаду заступника.
Нагадаємо, на першій сесії Володимир Савченко теж пропонував Миколу Шевчука на цю посаду, але тоді депутати не підтримали пропозицію.

Микола Шевчук

На сесії депутати змінили структуру апарату селищної ради, яку затвердили на попередній сесії, скоротивши кількість штатних одиниць з 107 до 94. Зменшили штат апарату селищної ради, відділу організаційної роботи, відділу освіти з 17 осіб до 8 осіб (раніше в штаті передбачалася бухгалтерія), об’єднали відділ фінансів та відділ економіки та інвестиційної діяльності, створивши фінансове управління, зменшився штат ЦНАПу, відділу бухгалтерського обліку, юридичної і кадрової роботи, створено відділ соціального захисту населення.

Депутати утворили та затвердили положення Фінансового управління, відділу соціального захисту населення, відділу освіти та відділу культури, туризму, молоді та спорту. Змінили назву Романівської лікарні – раніше її повна назва звучала як КНП “Романівська лікарня” Романівської районної ради, тепер організація називатиметься КНП “Романівська лікарня” Романівської селищної ради. Затвердили її Статут. Внесли зміни в бюджет на 2020 рік.

Всі рішення мають бути найближчим часом опубліковані на сайті Романівської селищної ради.