Вибрати За

На сесії депутати вшанували пам’ять старости Ягодинського округу, прийняли 1,1 млн. грн субвенції та створили орган приватизації житлового фонду
20 серпня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

Розпочалася сесія з хвилини мовчання та вшанування пам’яті Віталія Лопохи, старости Ягодинського старостинського округу, який помер 18 серпня.

На сесії депутати прийняли субвенцію з державного бюджету у розмірі 1 139 628 грн на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти за проєктом “Нова українська школа”.

Кошти розподілили так:

  • 190 063 грн – на закупівлю засобів навчання та обладнання;
  • 212 025 грн. – на закупівлю сучасних меблів;
  • 272 260 грн. – на закупівлю комп’ютерного обладнання;
  • 271 325 грн. – на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, пристосувань для навчальних кабінетів, засобів навчання;
  • 193 957 грн. – на підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення супервізії.

Також депутати перерозподілили кошти селищного бюджету. Зокрема 30 тис. грн. Романівської селищної ради спрямували на Романівську лікарню для виготовлення проєктної документації.

Депутати створили орган приватизації житлового фонду Романівської селищної територіальної громади у складі: Савченко Володимир, Рибак Володимир, Скакун Ірина. Членами органу приватизації є: Горбатюк Наталія, Іванюк Інна, Крижанівська Світлана.

Також депутати проголосували за внесення змін у штатну чисельність працівників Романівської селищної ради, зокрема додали посаду головного спеціаліста відділу земельних відносин та екології.

Депутати також надали згоду співфінансувати проєкт, який подають до Державного Фонду Регіонального розвитку, що стосується ремонту даху Романівського Центру розвитку дитини.