Вибрати За

На Романівщині розслідують вбивство матір’ю двох дітей: жінка штучно викликала у себе пологи і сховала двійнят у сараї
Новоград-Волинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вбивства матір’ю своїх новонароджених дітей (ст.117 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Про злочин поліції повідомила односельчанка, яка розповіла, що в жінки, яка тривалий час була вагітною, ознаки вагітності зникли, однак новонароджених ніхто не бачив.

Під час перевірки інформації попередньо встановлено, що 31-річна жінка на шостому місяці вагітності вирішила позбутися дітей. З метою скоєння злочину у лютому цього року самостійно прийняла медичний препарат, викликавши штучні пологи, а новонароджених двійнят приховала у підсобному приміщенні свого домогосподарства.

Також встановлено, що жінку ще раніше позбавлено батьківських прав стосовно сімох дітей.

Досудове розслідування проводить відділ поліції № 5 Житомирського районного управління поліції. Хід досудового розслідування перебуває на контролі Житомирської обласної прокуратури.

Як стало відомо Твій Романів подія трапилася у Романівській громаді. У відділі поліції №5 (Чуднів) Твій Романів підтвердили цю інформацію, зазначивши, що подія відбулася у с. Врублівка.