Вибрати За

На Романівщині проводять приписку до призивних дільниць

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 10 січня по 31 березня 2022 року оголошується приписка до призовної дільниці громадян чоловічої статі 2005 року народження.

З’явитися слід до 8 відділу Житомирського РТЦК та СП за адресою смт. Романів, вул. Медична, 2.Приписці підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2005 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території Романівської та Миропільської територіальної громади в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 1 лютого 2022 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку.

8 відділ Житомирського РТЦК та СП (Романів)