Вибрати За

На Романівщині знайшли рештки солдата, який загинув у 1941 році

9 січня на Романівщині працювали пошуківці історико-патріотичного об’єднання “Пошук”. Під час розкопок знайшли рештки солдата.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє історико-патріотичне об’єднання “Пошук”.До організації надійшла інформація про те, що на полі була знайдена каска, а під нею виявились людські рештки.

“Польовий виїзд ускладнився тим, що розпочався сильний снігопад, але відступати були нікуди і роботи були продовжені. В розкопі виявились рештки солдата Червоної армії, який загинув 5-6 липня 1941 року при прориві німецьких військ через Новоград-Волинський укріплений район біля містечка Миропіль. Ймовірніше всього солдат належить до 199 стрілецької дивізії, яка мала завдання зайняти лінію оборони вздовж річки Случ. 199 дивізія не мала бойового досвіду і бій 5-6 липня був першим. При солдаті було знайдено каску СШ-39, кружку, зубну щітку, небезпечну бритву, дзеркальце, підсумки, складний ніж, залишки шинелі та медальйон. Солдата стягнули у воронку і присипали землею, взуття зняли…

Роботи на даній локації будуть продовжені”, – повідомляє об’єднання “Пошук”.

Нагадаємо, у травні об’єднання “Пошук” виявило рештки трьох солдат поблизу залізниці у Миропільській ОТГ.