Вибрати За

На Романівщині за 4 дні сталося 10 пожеж

З моменту останньої публікації Твій Романів про пожежі в районі – з 26 березня – на Романівщині трапились ще 9 пожеж. Люди масово підпалюють суху траву і не спиняє їх навіть те, що в їх же селах вже суха трава спопела житлові будинки.

Як повідомили Твій Романів у Романівському РС УДСНС 26 березня вигоріла 3 га трави за Биківкою, 3 га сухої рослинності в Старочуднівській Гуті і ще стільки ж згоріло 27 березня за межами с. Грем’яче.

28 березня горіла трава в Романові “на чехах”, вогонь наближався впритул до будинків. Полум’я спопелило 1 га сухої трави. Того ж дня знову горіла суха трава в с. Вила (ще недавно, 25 березня, вогонь із загоряння сухої трави там перекинувся на господарчу будівлю і будинок – вони вигоріли вщент).

29 березня горіло сміттєзвалище у Мирополі і суха трава за цим же селищем. Цього ж дня досить масштабна пожежа трапилася біля с. Ясногород. Вогонь смугами прямував вздовж річки, палала трава та очерет, полум’я поширювалася у різні напрямки і в сторону різних сил. Гасили вогонь з різних сторін два караули пожежників – черговий та резервний, активно допомагали місцеві жителі.

Цього ж дня горіло сміття за м. Мирополя. Вигоріло 200 кв. м.